Kurz Estetického a lymfatického tejpování pro profesionály

Co je estetické a lymfatické tejpování?

Jde o metodu neinvazivního omlazování. Tato metoda funguje na principu svalové paměti. Skvěle funguje na zmírnění nebo dokonce odstranění vrásek a nechtěných otoků. 

Regeneruje pokožku. Tlumí zánětlivé procesy a podporuje správné fungování podkoží. Tejpování obličeje navíc blahodárně působí i na naše zdraví. Pomáhá například uvolňovat dutiny, odvádět toxiny z obličeje nebo při bolestech hlavy.

O kurzu

Kurzy jsou pořádány v malých skupinkách, pro zajištění maximální péče a individuálního přístupu. 

Kurz je určený pro profesionály (kosmetičky, maséry, vizažistky apod.), ale i pro laiky, kteří se chtejí naučit estetické tejpování velmi důkladně na profesionální úrovni a získat praktickou dovednost aplikovat estetické tejpování nejen sobě, ale i někomu jinému.

Kurz je celodenní, velmi prakticky založený a zakončený závěrečnou zkouškou.

 

Co se v kurzu naučíte?

Naučíte se důležitou teorii o estetickém tejpování, základy anatomie svalů, související informace o lymfě, jak správně tejpy aplikovat i odstraňovat.

Dále se naučíte, jak správně ošetřit pokožku před i po aplikaci tejpů, diagnostiku obličeje – abyste uměli vybrat ideální kombinaci estetického tejpování pro sebe i vaše klienty. 

Naučíte se estetické a lymfatické tejpování obličeje, krku i dekoltu.

Jak bude kurz probíhat?

Kurz je celodenní. Probíhá od 9hodin ráno do cca 18hodin.

Ráno začneme důležitou teorií včetně diagnostiky. Součástí kurzů jsou podrobně zpracované materiály.

Dopoledne se budeme věnovat i praktické části estetického tejpování, které se naučíte aplikovat nejprve na sebe a později na kolegyni.

V odpoledním bloku se budeme věnovat náročnějšímu lymfatickému tejpování i jeho praktické aplikaci. A možným kombinacím estetického a lymfatického tejpování.

Závěrečná zkouška bude na konci kurzu a skládá se z diagnostiky obličeje a správné aplikace tejpů dle typu klienta.

Co dostanete na závěr kurzu?

Na závěr kurzu dostanete certifikát o absolvování kurzu. Dále dostanete tištěné materiály a budete přidány do uzavřené skupiny na FB, kde vám budeme k dispozici na případné dotazy a poradenství.

Objednat kurz

Kurz bude 16.3. při zaplacení do 15.2. cena 4500 Kč po 15.2. cena 5200 Kč

Upozornění: Nůžky a tejpy nejsou součástí kurzu. Je dobré mít profi nůžky na tejpy, které používáte jen na stříhání tejpů. Je možné si je objednat u nás a vyzvednout na kurzu včetně tejpů. Do poznámky prosím napište chci nůžky, chci tejpy.

Cena nůžky 350 Kč, cena tejpy 5cmx5m 275 Kč