Chcete se dozvědět jak přirozeně zpomalit stárnutí?

Naučím vás jak jednoduše, ale účinně zpomalit projevy stárnutí ve tváři. 

Ukážu vám jak předcházet novým vráskám a jak zjemnit ty co už máte. 

Dozvíte se jak rozjasnit pleť a napnout pokožku.

Poznáte jednoduchou a hlavně přirozenou cestu k omlazení.

To vše pouze s pomocí sestavy cviků, vám na míru.

S čím vám může pomoci obličejová jóga?

  • Trápí vás vrásky na obličeji, kterých je čím dál tím více?
  • Ztrácí vaše pokožka pevnost a pružnost?
  • Vypadá vaše tvář povadleji?
  • Ochabuje vám krk a kontury obličeje?
  • Chcete zase mít krásný úsměv a plné rty?
  • Zajímá vás přirozený způsob jak omladit svou tvář?
  • Chtěli byste si rozzářit pohled a zpevnit oční víčka?
  • Preferujete individuální přístup?

Pokud byla vaše odpověď ANO alespoň u jedné z otázek, jste tu správně!

Proč si zvolit individuální kurz obličejové jógy?

Výhodná investice

Za jednu cenu získáté promyšlené cvičení, které budete moci využívat celý život.
Za jednu cenu se naučíte sestavu šitou na míru právě vám.

Pro krásu

Cvičením obličejové jógy si rozjasníte tvář, zjemníte vrásky a zpevníte pokožku.
Pravidelná praxe také znovu nastartuje přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu.

Pro zdraví

Cvičením a masážemi rozhýbeme lymfu, která odvádí toxické a odpadní látky z těla.
Správná praxe nám pomůže zlepšit držení těla.
Obličejová jóga pomáhá při ochrnutí tváře nebo po operaci čelisti.

Bonusy

Bonus 1

Individuálně probereme a nastavíme cvičení vám na míru.  Probereme také vaše další konkrétní dotazy. 

Bonus 2

Kurz také zahrnuje dvě masáže tváře. Nejdříve si užijeme relaxační automasáž  a pak se naučíme základní masáž s baňkou. 

Reference

Lekce obličejové jógy s Katkou byla úžasná! Naučila nás cviky proti vráskám na čele, kolem úst a na pokleslá víčka (což jsme si samy přály). Po nanesení oleje následovala velmi příjemná masáž celého obličeje, krku i dekoltu. Krásně se mi díky napřímení uvolnila šíje, obličej se vyhladil a prokrvil. Lekce proběhla online přes odkaz, který jsme dostaly předem - ocenila jsem, že se nemusím nikam přihlašovat a nic stahovat. Viděla jsem dobře sebe i ji, jako bychom opravdu seděly naproti sobě. 🙂 Katka má velmi milý a příjemný projev, takže lekce s ní je takové pohlazení, určitě doporučuju!
Michaela Malá
Lektorka pilates
Katka nás naučila kratšiu aj dlhšiu verziu zostavy, takže teraz môžem cvičiť tvárovú jógu doslova každý deň 🙂 Veľmi sa mi páčilo, že nám popri tom aj vysvetlila mechaniku za tým. Vedeli ste napríklad, že niektoré časti tváre starnú preto, že ich nepoužívame a iné zase preto, že ich používame príliš? A teda na niektoré partie sú lepšie posilovacie cviky, zatiaľ čo iné je treba rozmasírovať a uvoľniť. Tiež ma zaujala možnosť vytvoriť si zostavu na mieru a čerešničkou na torte bola záverečná, strašne príjemná automasáž 🙂 Kati, ďakujem, kombinácia cvičení (a že ich po hodine bolo cítiť), masáže a Tvojho prístupu sú super!
Zuzana Masárová
Autorka projektu Grow Trails
S přibývajícím věkem se čím dál tím víc začínám zajímat o svoji pleť a obličej. Obličejová jóga je něco o čem jsem slyšela, ale nikdy nevyzkoušela. Jsme moc ráda, že jsem poznala Katku, která mě skrze online kurz zasvětila do základů. Měla jsem ze začátku trochu obavy, zda vše půjde skrze obrazovku zprostředkovat, zda budu vědět, jak cviky provádět správně. Obavy se po pár minutách rozplynuly. Všechny cviky Katka předvedla detailně a zároveň popisovala co dělat. Samozřejmě pečlivě kontrolovala provádění cviků, opravovala chyby a odpovídala na dotazy. Po celou dobu byla příjemná atmosféra a společně jsme se i zasmály. A závěrečná masáž obličeje? Ta byla slastná stejně jako celkový dojem z kurzu. Děkuju!
Barbora Slámová
Učitelka angličtiny

Proč zkusit obličejovou jógu?

Obličejová jóga je u nás zatím celkem málo rozšířený fenomén. Možná ani úplně přesně nevíte proč a jak se cvičí a co si pod tím představit.

Začněme pěkně popořádku. Každému je jasné proč cvičíme svaly na těle – aby nám neochabovaly a abysme udrželi jejich správnou funkci. A víte, že na obličeji máme přes 50 svalů? To je hodně, že? Takže proč na ně zapomínáme? Stejně jako když pracujeme se svaly na těle můžeme pracovat se svaly ve tváři. 

Svaly ve tváři jsou navíc přímo spojeny s pokožkou a jejich cvičením tak přirozeně vyhlazujeme vrásky. Tím to ale nekončí! Cvičení a masáže nám také krásně prokrví svaly a ty se tak začnou více vyživovat a okysličovat. Jelikož jsou svaly na tváři přímo spojeny s kůží jejich regenerace se přímo promítne do stavu kůže.  K životu tak probereme i přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu, která se s přibývajícím věkem snižuje.  

V důsledku praxe si také posílíme cévy, což zabrání praskání žilek. Díky celkové tonizaci kůže se nám také rozjasní pokožka, sjednotí se pigmentace a zlepší se stav pórů. 

V neposlední řadě je ale praxe obličejové jógy chvilka jen pro vás. A to je v dnešní hektické době něco velmi vzácného. Když si ale takový čas vytvoříte, uvidíte, že je to jako balzám na duši. Nejen že se u této praxe zasmějete a uděláte něco pro to, abyste vypadala dobře, ale má zkušenost je, že se budete i cítit mnohem lépe a sebejistěji. 

Buďte svou prioritou a dopřejte si chvilku pro sebe s obličejovou jógou!